Loading...

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky. Balení 80 g.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

76 Kč
95 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Cukrové posypky v podobě bílých sněhových vloček jsou perfektní ozdobou dortů, koláčů a dalšího pečiva. Vločky dodají kouzlo a romantickou atmosféru každé kompozici dezertu. Díky nim můžete vyjádřit krásu jedinečným a vkusným způsobem. Tyto dekorativní prvky jsou perfektní pro zdobení dortů k různým příležitostem, jako jsou narozeniny, Vánoce, ale i zásnuby nebo výročí, dodávají jim jedinečné kouzlo a eleganci. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

Složení: bílý cukr, vysoce kvalitní pšeničná mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E133, E174

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1537 kJ
Energetická hodnota kcal 367,3 kcal
Tuky 3,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,19 g
Sacharidy 84,6 g
    - z toho cukry 59 g
Bílkoviny 3,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

20 %
Místo perleťových vloček byly dodány bílé, přestože na faktuře bylo uvedeno „perleťové“.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Svíčka na dort Frozen 7,5cm - Dekora

Svíčka na dort s motivem Frozen. Výška 7,5 cm.

78 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení sněhové vločky, 12ks - FunCakes

Cukrové zdobení v podobě sněhových vloček. V balení 12 ks.

105 Kč

Skladem > 10 ks

Silikonová formička rampouchy 10,5x5,5cm - Cakesicq

Silikonová formička na tvorbu ledových rampouchů.

192 Kč

Skladem > 10 ks

Košíčky na muffiny modré, sněhové vločky 50x33 mm - House of Marie

50ks

63 Kč

Skladem poslední 1 kus

Potahovací hmota světle modrá 250g - FunCakes

Potahovací hmota FunCakes Baby Blue s jemnou vanilkovou chutí je pružná a snadno zpracovatelná, ideál

84 Kč
33.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení sněhové vločky 30g - Kovandovi

Zdobení cukroví a dortů je s tímto zdobením v podobě sněhových vloček. Ozdobit můžete vaše výrobky dl

46 Kč
153.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks